Поради здобувачам освіти «Як навчитися прощати образи?»

23 ноября 2021 - Администратор
Поради здобувачам освіти «Як навчитися прощати образи?»

Немає жодної людини, яка б ніколи не чула несправедливих звинувачень на свою адресу. Розчарування минулого гальмують наш розвиток, а злість на інших, змушує знову і знову переживати трагедію. Як же навчитися прощати образи без великих емоційних втрат?

Найголовніше в прощенні — зрозуміти, що воно потрібне вам, а не вашому кривдникові. Заявивши під час суперечки «Я тобі ніколи цього не прощу!», ви звалюєте вантаж негативних емоцій на свої плечі – а не на винуватця ваших переживань.

Будь-яка подія так чи інакше є для нас життєвим уроком, на жаль, гіркі уроки зазвичай виявляються найкориснішими: саме через образу і розчарування ми приходимо до більш мудрого вибору друзів і здатності цінувати справжню любов.

Поділіться своїми емоціями з близькими людьми, зверніться за допомогою до прцівника психологічної служби, напишіть лист кривдникові (відправляти його не обов’язково). Нехай не відразу, але поступово вам стане легше.

Згадайте, як ви жалкували про власні помилки і як важливо для вас було отримати прощення від тих, кого ви образили. Усвідомлення того, що ніхто не ідеальний, допоможе не тримати зла на людину, що стала причиною ваших переживань.

Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"