12 КРОКІВ ДО УСПІХУ ВІД БРАЙАНА ТРЕЙСІ

23 ноября 2021 - Администратор
12 КРОКІВ ДО УСПІХУ ВІД БРАЙАНА ТРЕЙСІ

Крок 1. Викличте бажання, сильне, пекуче. Бажання повинно бути вашим власним, а не нав’язаним. Сильна емоція придушить будь-який страх і тоді у вас буде достатньо рішучості, щоб почати діяти.
Крок 2. Виробіть переконання. Переконайте свою підсвідомість в тому, що можете досягти бажаної мети. Для цього підбирайте реальні орієнтири, щоб в них можна було повірити і прийняти, як справжні.

Крок 3. Запишіть свої думки. Як тільки ви записали свою мету, вона стане своєрідною обіцянкою собі працювати заради її досягнення. Зарядіть бажання енергією, щоб досягнення мети почалося вже зараз.
Крок 4. Складіть список переваг поставленої мети. Чим більше аргументів у вас буде на користь поставленої мети, тим більшою буде мотивація її досягнення.
Крок 5. Визначте початкове положення. На шляху просування до життєвого щастя визначтеся тим, де ви перебуваєте зараз. В цьому випадку ви будете знати, куди і як потрібно йти до фінішу.
Крок 6. Встановіть термін реалізації. Якщо мета відчутна, то запишіть бажаний термін її досягнення. При цьому будьте реалістичними оптимістами (для невловимих цілей цього робити не варто).
Крок 7. Складіть список перешкод. Досягти найбільшого успіху, не подолавши настільки ж значних перешкод, практично нереально. Між вами нинішнім й ідеальним величезна різниця,тому чекає копітка робота над собою.
Крок 8. Визначте додаткові фактори успіху, досягнення поставленої мети. Обзаведіться потрібною інформацією, щоб завжди бути в курсі подій, що мають відношення до вашої мрії.
Крок 9. Складіть список партнерів. Ці люди в чомусь виявляться корисними для вас на шляху досягнення мрії, а ви опинитеся в чомусь корисними для них.
Крок 10. Складіть чіткий план досягнення мети. А тепер максимально докладно розплануйте свої дії на рік, два, п’ять. Описуйте не суворі дії в конкретний день, а важливі напрямки діяльності, які необхідно виконувати до певного терміну.
Крок 11. Використовуйте візуалізацію. А тепер уявіть, що бажане вже ваше, ви його досягли. Прокручуйте це в своїй голові знову і знову, тим самим прискорюючи наближення своєї мети.
Крок 12. Твердо вирішіть, що підете до кінця! А тепер – не здавайтеся, і дотримуйтесь в бажаному напрямку до тих пір, поки не опинитеся в кінцевій точці.

Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"