Як підняти собі настрій!

23 ноября 2021 - Администратор
Як підняти собі настрій!

Як підняти собі настрій, коли немає сил веселитися, працювати або просто комусь посміхнутися у відповідь. Постійні зобов'язання і різні стреси, кого завгодно можуть вибити з колії. Але щоб життя не проходило повз, потрібно докласти мінімум зусиль, і при цьому отримати максимум емоцій. Тому ми рекомендуємо Вам 14 найефективніших способів для підняття настрою. Їх потрібно використовувати не тільки в похмурі дні, а й також в хороші, щоб запобігти подібній ситуації.

1.Наведіть порядок. Коли ми в поганому настрої нас дуже багато всього дратує. В першу чергу - це, безлад і речі, які лежать не на своїх місцях. Тому почніть з наведення порядку на своєму робочому місці або вдома. Коли все буде акуратно складено в призначеному місці, настрій почне, в певній мірі, не погіршуватися.

2.Налаштуйте себе на вдалий розклад подій.Подумки постарайтеся говорити собі, що у Вас все буде добре і чудово. Ідіть на будь-яку зустріч або навіть на роботу з упевненістю, що там Вас чекають тільки гарні новини. Від такого налаштування у Вас буде підніматися настрій і будь-які виниклі проблеми не зможуть засмутити.

3.Не соромтеся поговорити про наболіле.Коли у Вас поганий настрій, обов'язково варто висловити все наболіле другові або близькому родичу, який вас зрозуміє і підтримає. Відразу ж стане на душі легше і настрій перестане падати.

4.Займіться спортом. Поєднайте приємне заняття з корисним. Фізичні навантаження помітно покращують настрій - це вже не раз доведено багатьма вченими різних країн. Тому якщо є така можливість - відвідайте спортзал і від душі там потреуйтесь.

5.Подивіться фільми або серіали.Виберіть найсмішніші комедії цього року і швидко організуйте перегляд кінострічок з друзями та попкорном. Не важливо, підете Ви в кінотеатр або залишитеся дивитися вдома. Головне щоб фільми був обраний цікавий та смішний.

6.Займіться новою справою. Ні що так не захоплює, як нове заняття. Подумайте, якою справою Ви мріялизавжди зайнятися, тим не менш, постійно відкладали. Створити свій сайт? Скласти красивий сімейний бюджет? Прочитати книгу? Навчитися в'язати? Та не важливо, чим! Головне займіться новою справою!!!

7. Відвідайте старого друга.Отримати заряд позитиву, можна зустрівшись зі старим другом саме прийшовши до нього. Буде море посмішок, нових історій і старих спогадів.

8.Пообіцяйте собі, що наступного разу Ви будете готові до подібної невдачі. Якщо проблема не дає Вам спокою, то щоб забути про неї, подумайте ще раз і пообіцяйте собі, що наступного разу будете готові дати відсіч поганому настрою та уникнути подібного. Обіцянки допоможуть швидше забути про невдачу та поліпшити собі настрій..

9.Зробіть добру справу. Ви собі уявити не можете, як може добрий вчинок підняти настрій, самооцінку і змінити думку до себе. Наприклад, допоможіть літній людині перейти дорогу або піднятися на поверх; переведіть в дитячий будинок частину накопичених грошей; запропонуйте допомогу сусідові та ін.

10.Подумайте про найщасливіший момент у вашому житті, який був або буде. Ще дуже добре допомагають приємні спогади про минуле або думки приємних майбутніх моментів (весілля, покупки нового одягу, техніки тощо).

11.Прогуляйтеся. Прогулянки на свіжому повітрі піднімають тонус, покращують фізичне і психічне самопочуття. Оточення людей, шум машин або звуки лісу - також будуть покращувати Ваш настрій.

12.Подивіться на старі фотографії Вашої родини.Згадати хороші моменти з минулого допоможуть старі фотографії Вашого дитинства, юності або навіть фотографії, зроблені кілька років тому.

13.Міцний і здоровий сон. Пам'ятайте, нас ще із дитинства навчали: «Сон - це найкращі ліки!». Міцний і здоровий сон здатний на багато. Роботу в цей день слід відкласти, якщо Ви розумієте, що не можете із собою впоратися, інакше можна наробити багато помилок.

14.Іноді варто поплакати - це найкраща емоційна розрядка.Якщо Ви розумієте, що вже не в силах себе стримувати - поплачте. Це дуже корисно, інакше весь «емоційний камінь», відкладеться у Вас в душі і буде дуже складно із ним боротися.

Ось основні поради, які здатні підняти Вам настрій в короткі терміни. Деякі із них можна використовувати як вдома, так і на роботі. Головне не сумуйте і не падайте духом!

Все у Вас буде добре!!!

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"