20 порад як зробити сьогоднішній день незабутнім.

23 ноября 2021 - Администратор
20 порад як зробити сьогоднішній день незабутнім.

1) Спробуйте зробити щось абсолютно нове для себе. Саме в різноманітності весь “смак” життя. Ви можете бачити або робити щось тисячі разів. Але побачити або зробити щось вперше можна тільки один раз. Саме тому досвід, який отриманий вперше, залишається у нашій пам’яті назавжди. Тож смакуйте життя!

2) Насолодіться реальним життям. Спогади – це наслідок життєвого досвіду. Отож, вимкніть телевізор(або комп’ютер) і вийдіть зі свого будинку. Насолоджуйтеся природою, зауважте, який прекрасний та досконалий світ навколо і просто милуйтеся життям, яке вирує перед вами.

3) Працюйте над чимось важливим для вас. Розпочніть цікавий особистий проект. Або зробіть нарешті те, про що ви завжди мріяли, але не було можливості це реалізувати. Життя коротке. Здійснюйте мрії вже сьогодні.

4) Випробуйте свій розум і тіло. Розвивайте нові навики. Будьте креативні. Розпочніть щось з нуля. Біжіть швидше, ніж ви робили це досі. Вийдіть за власні рамки.

5) Сконцентруйтеся на якості, а не на кількості. Не поспішайте. Зосередьтеся на тому, що ви робите. Не відволікайтеся на дурниці. Сконцентруйтеся на кількох речах, які є дійсно важливими. Використайте сьогоднішній день на повну.

6) Скажіть “так” випадковим можливостям. У житті все спланувати неможна. Доля може подарувати вам грандіозну можливість саме тоді, коли ви найменше цього чекаєте. У таких випадках будьте гнучкими та рішучими і просто скажіть “так”.

7) Завершіть незакінчені справи. Сьогодні прекрасний день, щоб завершити те, що ви почали раніше. Важко знайти приємніші відчуття, ніж ті, які людина переживає коли важкий тягар незавершених справ спадає з плеч.

8) Задокументуйте сьогоднішній день. Робіть фотографії і ведіть щоденник. Через декілька років ці старі фотографії та записи у щоденнику запалять вас спогадами про ті прекрасних дні у минулому.

9) Завжди посміхайтеся. Всі життєві ситуації не є ні поганим, ні добрим. Все залежить від того, як ми їх сприймаємо. Кожна подія має своє логічне завершення: або ми досягнули успіху, або отримали певний життєвий досвід. Будьте завжди оптимістом, цінуйте позитивні ситуації та вчіться на всіх інших.

10) Залишайтеся самим собою. Неможливо незабутньо прожити день у ролі когось іншого. В один момент ця роль може витіснити ваше власне життя. Якщо ви не є самим собою, ви не можете жити по-справжньому … ви просто існуєте. І день проведений у фальшивому стані існування ніколи не буде незабутнім.

11) Помагайте іншим. У житті ви отримуєте стільки, скільки віддаєте. Якщо ви помагаєте іншим, тим самим ви покращуєте своє власне життя. Зробить вчинок, який є важливішим за ваші власні інтереси, вчинок, який допоможе комусь стати щасливим, або менше страждати. Спробуйте, і ви обов’язково отримаєте дуже позитивний досвід, який запам’ятаєте на все життя.

12) Втілюйте у життя те, у що ви вірите. Це може бути що завгодно. Одні люди беруть активну участь у громадському житті, інші реалізують себе у релігії, хтось будує свою кар’єру. Психологічний ефект у кожному випадку є схожим. Люди займаються тим, у що вони вірять. І це їх робить щасливими та приносить сенс у життя.

13) Проводьте час з друзями. Як приємно разом з товаришем згадувати чудові моменти життя, які ви прожили разом.

14) Знайдіть нових друзів. Кожна людина є різна і по своєму цікава. Знайомтеся з новими людьми, цікавтеся чим вони живуть. Можливо, ці люди відкриють для вас нові ідеї і перспективи. Ви ніколи не знаєте як вони змінять ваше життя.

15) Зробіть щось веселе і смійтесь з цього. Деякі із найбільш пам’ятних моментів вашого життя будуть смішними.

16) Проводьте час з дітьми. Діти живуть власними інстинктами, відкрито і не упереджено. Вони в захваті від життя, їм все цікаве. Бавтеся з дітьми, станьте динозавром, горилою чи супергероєм. Не соромтеся бути схожим на дітей.

17) Помиріться з кимось. Образи перешкоджають вам бути щасливим. Якщо у вашому житті є людина, яка потребує ще одного шансу – дайте їй цей шанс. Якщо вам потрібно вибачитися – зробіть це. Забезпечте вашій спільній історії щасливий кінець.

18) Зробіть щось, що ви завжди хотіли зробити. Згадайте свою маленьку мрію і зробіть її реальністю.

19)Живіть так, ніби сьогоднішній день вже є незабутнім. Думайте так, і так станеться. Дослідження показують, що хоча ми переконані, що наші відчуття керують нашими діями, проте насправді часто саме наші дії визначають те, як ми почуваємося.

20) Будьте присутніми тут і зараз. Ми навмисне залишили даний пункт на останок, оскільки він охоплює всі попередні пункти. Не дозвольте вашому життю пройти повз вас. Замість того щоб жити минулим, або турбуватися про майбутнє, спробуйте жити теперішнім моментом. Саме мить, яку ви переживаєте зараз і є життям. Не пропустіть його.

Дійте і зробіть сьогоднішній день незабутнім!

Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"