Щороку, в третю суботу вересня проходить акція – Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому бере понад 190 країн.
З метою поліпшення стану довкілля, благоустрою здобувачі освіти ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» на чолі із своїми наставниками долучився до Всесвітнього дня прибирання.
Всі групи вибрали собі території, щоб привести їх належний стан – ліквідовували сміттєзвалища, прибирали та приводили у належний санітарний стан прибудинкові території, вулиці, тротуари, очищали від сміття берег водойми. Не забулися і за обеліск по вулиці Старомильській, аби на місці останнього спочинку воїнів було чисто та затишно.
Учасники суботника навіть не очікували, що безкорисна праця принесе їм таке задоволення. І це лише перша осіння акція. Тому долучайтеся до нас! Збережемо красу разом! Зробимо Україну чистою!
![](/upload/wysiwyg/0e2ad83a0aa58963c91ae580959343e7.jpg)
![](/upload/wysiwyg/1cfb6369124b21ce5f788a723568c1d9.jpg)
![](/upload/wysiwyg/47c326b8e1839f463ed9b9c4ec1ffe3f.jpg)
![](/upload/wysiwyg/44dddc486f8797f7cb3fc2610ae24c10.jpg)
![](/upload/wysiwyg/57bd5a4caa4c7566da4dadbc51282136.jpg)
![](/upload/wysiwyg/3714706d347459d0dee0ad88274cdb96.jpg)
![](/upload/wysiwyg/2afd08f2bfdff784336d74c8ed5c5b1f.jpg)
![](/upload/wysiwyg/279988763a1bd80500230e8c0c633e32.jpg)