Пройшов турнір з волейболу

5 марта 2021 - Администратор
Пройшов турнір з волейболу

Традиційний профорієнтаційний турнір з волейболу  було проведено 4 березня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» . В гості до наших дівчат завітали команди  ЗОШ № 4 та № 6 м. Здолбунова,  а також команди навчальних закладів смт. Квасилів та с. Гільча.

Через карантинні обмеження  цей турнір став практично першим спортивним заходом протягом останнього року, хоча  чисельні заборони  внесли свої корективи. На жаль, не  було проведено урочистого відкриття. Графік було складено таким чином, щоб у спортивному залі знаходилися лише граючі команди, а найголовніше – на турнірі не були присутні глядачі та уболівальники. Головною умовою проведення даного заходу стало забезпечення суддів та секретаря захисними масками, а усіх учасників дійства антисептичними засобами.

Перед початком змагань психологом училища Якубчик Валентиною Романівною для кожної команди було проведено екскурсії нашим навчальним закладом, на яких дівчата ознайомилися з гуртожитком, навчальними кабінетами, а також відвідали залізничний вагон-лабораторію, перукарську майстерню та нашу гордість – новий сучасний «STEM-центр».

Тепер власне про змагання.  Усі ігри проводилися в двох спортивних залах: училищному та в залі ФСК «Локомотив», тож учасницям довелося викладатися не лише на волейбольних майданчиках, а й під час чисельних переходів з одного залу в інший. Та все ж це краще, ніж нічого, тож змагання вдалися, ігри пройшли в цікавій та напруженій боротьбі, і загального враження всі  ці проблеми та обмеження не зіпсували.

Після завершення спортивних баталій місця розподілилися таким чином: перше місце  здобули потенційні фаворитки змагань – команда ЗОШ № 6, другими стали гості з Квасилова, «бронза» дісталася нашим дівчатам. Четверте місце посіли школярки з Гільчи, і п’яте – дебютантки наших змагань – команда ЗОШ № 4. Завдяки фінансовій підтримці учнівського профкому училища на чолі з Поліщук Н. А. усі п’ять команд було нагороджено солодкими призами. Призерок було нагороджено комплектами грамот,  а чемпіонкам дістався ще і кубок за перше місце.

Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"