Посвята у старости

24 сентября 2023 - Администратор
Посвята у старости

У ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» плідно працює Рада учнівського самоврядування. Процес  керівництва Ради відбувається безпосередньо за допомогою старостату. У закладі освіти навчається 18 груп здобувачів освіти, і у кожній є староста – права рука майстра і класного керівника. Староста повинен давати приклад  для своєї групи, гарно вчитися, бути відповідальним і старанним. Це людина, яку слухають і поважають, яка бере активну участь в житті закладу освіти. Старост вирізняє з-поміж здобувачів освіти значок на грудях: емблема учнівського самоврядування.

Цього навчального року училищна родина поповнилася вісьмома групами. І от настав хвилюючий момент посвяти у старости першокурсників. Оскільки двох місяців навчання було достатньо, аби обрати найдостойнішу і найвідповідальнішу людину у групі. Цього року очолили групи першого курсу такі здобувачі освіти: Іван Коваленко (група №4), Володимир Середюк (група №8), Володимир Акінін (група №9), Юрій Волошенюк (група №12), Ангеліна Мельник (група №14), Каріна Потиюк (група №15), Дарина Мельник (група №16), Надія Мазуркевич (група 18). 22 вересня на ранковій лінійці заступником директора з навчально-виховної роботи Оленою ТРАЛО було вручено значки новообраним старостам.

Побажали усім успіху і працювати так, аби метою кожного стало постійне прагнення до самопізнання і самовдосконалення, бо лише така людина може досягти поставленої мети.

 

 

 

Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"