Черговим спортивним заходом в нашому училищі стали змагання волейболістів. В гості до наших хлопців завітали шкільні команди з Квасилівської ЗОШ, Здолбунівської ЗОШ № 6, Копитківської ЗОШ, а також старі принципові суперники – команда з Квасилівського професійного ліцею. Як і тиждень тому у дівчат розклад ігор було складено таким чином, щоб уникати одночасного скупчення учасників змагань, тож команди проводили свої ігри в двох залах: училищному та залі ФСК «Локомотив».
Перед початком змагань традиційно для всіх команд психологом училища Валентиною Романівною Якубчик було проведено екскурсію нашим закладом, а далі розпочалися спортивні баталії. Спраглі до спортивної боротьби волейболісти, як ніколи віддавалися грі, тож пристрасті на майданчиках вирували ще ті. Та все ж наші хлопці підтвердили статус фаворитів і посіли перше місце. Другими дещо несподівано стали школярі з Копиткова, третіми – волейболісти з Здолбунівської ЗОШ № 6.
Завдяки фінансовій підтримці учнівського профкому нашого училища усім учасникам змагань було вручено сувенірну продукцію, призерам дісталися комплекти грамот, а переможцям – красень кубок.
Ось склад нашої команди: Бруяка Юрій, Бортник Роман, Пригарський Іван, Місюкевис Іван, Лях Василь та Гомонець Владислав.
![](/upload/wysiwyg/636fdc7c56e7ccb032e66dc3c15f491c.jpg)
![](/upload/wysiwyg/231e7ac521512ccc7fe7cb6640c077ae.jpg)
![](/upload/wysiwyg/f65330d173be4bc91cc08615a8061442.jpg)
![](/upload/wysiwyg/bca80787c778b9967f8c9d91204c7796.jpg)
![](/upload/wysiwyg/5ed66e633fb9a01d6cbbbcc0c427dfe0.jpg)
![](/upload/wysiwyg/65c4daa84d1d547fd97be74c3647067e.jpg)
![](/upload/wysiwyg/80721127305fbdeac519deda46b9604f.jpg)