Історія самоврядування

    Ми живемо в світі, який стрімко розвивається, у світі, де кожен ранок нового дня народжує нові ідеї для побудови майбутнього. І основна складова цього світу – це суспільство; це людина, яка має в собі високий розумовий потенціал, вірить у свою справу і чітко знає, чого хоче у цьому житті. Свої прагнення і переконання вона робить реальністю, крок за кроком створюючи велику і могутню державу. Але справа, розпочата нею, потребує численних сил і невичерпної наполегливості, а головне –досвіду. Причому досвіду не лише дідів і прадідів, а, головним чином – нового, набутого у процесі власних вчинків і помилок, виправляючи які, людина щоразу здобуває щось нове. Нове в житті, нове в роботі, нове в керівництві.
 
   Тому, маючи тривалий досвід роботи учнівських профспілкових органів, у 2007 році, керівництвом Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту було вирішено створити ще одну початкову базу досвіду – учнівське самоврядування, яке готує державі лідерів. Формує особистості, які будуть не лише фахівцями у своїй галузі, а й потенційними керівниками. Адже завтра у їхніх руках буде майбутнє нашої держави. Діяльність органів учнівського самоврядування ліцею спрямована на удосконалення навчально-виховного процесу, на якісне навчання, виховання духовності та культури учнів, зростання у ліцеїстів соціальної активності та відповідальності за доручену справу.
 
    Учнівське самоврядування – це організація, що об’єднує молодь, і саме це допомагає більш якісно вирішувати проблеми учнів, бо хто ще, окрім них самих так глибоко їх розуміє.
 
    Зборами учнівського колективу 25 жовтня 2007 року першою Головою Ради учнівського самоврядування ліцею була обрана Романчук Іванна. Яка пробула на цій посаді до закінчення 2007 – 2008 навчального року.
 
    Естафету лідерства від Іванки перейняв Литвин Юрій, який пробув Головою Ради до 2009 року.
   
   
    Порицька Тетяна впевнено виборола у Литвина Ю. перемогу на звітно-виборчій конференції і на два навчальних роки стала Головою РУС ліцею. А у 2010 році ініціативну та активну Тетяну під час обласного засідання РУС обрали обласною Головою Ради.
   
   Закінчивши своє навчання у ліцеї, Тетяна передала важелі керівництва у 2011 році Кореню Владиславу, який з гордістю та гідністю теж став обласним Головою РУС на 2012 – 2013 н.р. У цьому ж році Влада теж обрали Головою ОРУС, а у 2013-2014 н.р. — заступником Голови Всеукраїнської РУС.
 
   Закінчивши навчальний заклад у 2014 році, Влад передає естафету Мосійчуку Дмитру, який був Головою Ради учнівського самоврядування один рік.
 
   
    З 2015 по 2017 роки Головою Ради учнівського самоврядування був Литвин Степан, який в перший рік свого правління, також був обласним Головою Ради.
   З 2017 по 2020 роки Головою Ради учнівського самоврядування був Ленчук Іван - учень групи №9 ("Слюсар з ремонту рухомого складу"). У 2019 році Іван був Головою обласної Ради учнівського самоврядування.
  З 2020 по 2021 роки Головою Ради учнівського самоврядування був Косюк Денис – учень групи №7 ("Машиніст тепловоза, електровоза. Слюсар з ремонту рухомого складу").
 

З 2021-2023 роки Головою Ради учнівського самоврядування була Остапчук Ангеліна –здобувачка освіти групи №14 ("Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник").

У даний час Головою Ради учнівського самоврядування є Анастасія ПІЩАЛЮК– здобувачка освіти групи №10 ("Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник").

 
Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"