Атестація

Атестація педагогічних працівників – це стимул для професійного розвитку, цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.  

У ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбулося чергове засідання атестаційної комісії. Уході засідання підведено підсумки результатів вивчення системи роботи педагогів, які атестувались, розглянуто їх методичні напрацювання та досягнення, участь в роботі методичних комісій, педагогічних рад, фахових конкурсах та інших заходах, пов’язаних з організацією освітнього процесу. Атестаційна комісія була одностайною у прийнятті рішень.   

За результатами атестації винесено  рішення про відповідність усіх педагогів займаній посаді, присвоєно чергові кваліфікаційні категорії та відповідні тарифні розряди педагогам, в тому числі і педагогам, які атестувались вперше, а також порушено клопотання перед атестаційною комісією управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації про присвоєння вищої категорії та педагогічного звання «Старший викладач», а також про відповідність раніше присвоєній вищій кваліфікаційній категорії та педагогічних звань «Викладач-методист» та  «Майстер виробничого навчання другої категорії».              

        Вітаємо колег з проходженням атестації та бажаємо міцного здоров’я,  нових перемог та творчих успіхів у педагогічній діяльності та можливості втілювати свої творчі ідеї під мирним незалежним небом нашої неньки України. Віримо у ЗСУ та наближаємо перемогу!

Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"